Posted on

Mennica Polska proponuje wysokiej jakości sztabki ze złota, jakie wytwarzane są z wysokiej próby. Wszystkie sztabki a także monety mają charakterystyczny logotyp spółki a także dodatkowe znaki, które informują o jakości złota a także o jego gramaturze.

 

Wyroby te są oferowane w kilku wersjach. Każda sztabka może ważyć od jednego do tysiąca g. Jest to bardzo duża rozbieżność wagowa. Sztabki jak również złote monety mają specjalny certyfikat, jaki stanowi potwierdzenie ich autentyczności. Sztabka złota oferuje sztabki złota, jakie są znakomitą okazją, by móc ulokować tam nasze fundusze. Z oferty tej mogą skorzystać zarówno klienci a także mali przedsiębiorcy, lecz także doświadczeni inwestorzy. Mnóstwo monet w ofercie Mennicy Polskiej przygotowywane jest na zamówienie. To najczęściej złote monety z wizerunkiem świętego. Na złotych monetach znajdziemy również Australijskiego Kangura czy też Liścia Klonowego. Sztabki złota w Mennicy Polskiej gwarantują szeroki wybór towarów od największych dostawców tego surowca. Mennica ma w ofercie również złoto w formie sztabek standardowych, tzn. złoto lokacyjne. Złote monety oraz sztabki to nie tylko i wyłącznie coś, co jest miłe dla naszego oka. To jednocześnie doskonały sposób na to by zabezpieczyć swój majątek przed niekontrolowanym jego wydawaniem

 

Rozmiar sztabki złota w etapie końcowym, zależy od tego jaką kwotę planujemy w niej ulokować. Bardzo podobny algorytm działania tyczy się też coraz bardziej popularnych złotych monet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *