Posted on

Masz bardzo duże okna? Planujesz odsłonić się przed promieniami słonecznymi i dodatkowo mieć dopasowane żaluzje do budynku? W chwili obecnej to wszystko zapewniają nietuzinkowe oraz nowoczesne rolety a także żaluzje. Do zabezpieczenia domu potrzebujemy niewiele, niemniej jednak należy zainwestować w żaluzje fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny i bezpieczeństwo domowników powstały żaluzje oraz dodatkowo rolety fasadowe w nowoczesnych odcieniach a także wymiarach. Dopasowywane są one do wymiarów okien oraz drzwi tarasowych a ponadto balkonowych. Nowoczesne pomysły w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamywaczami a ponadto osłonięciem się przed słońcem. Teraz możesz poczuć się intymnie, mając możliwość ustawienia rolet na rodzaj dzień/noc, w tym trybie wpuszczane jest częściowo dzienne światło, a po części zasłonięte jest wnętrze. Rolety wewnętrzne i zewnętrzne potrafią zasłonić nasze okna, a fasadowe to typ rolet zewnętrznych, jakie są odporne na różne warunki pogodowe. Ponadto istnieje możliwość dopasować je pod kolor tynku domu lub bloku, w którym mieszkamy, utrzymując wyjątkowy wygląd.

 

Rolety są produkowane z różnych materiałów, od PCV po drewniane, jakie wytrzymują długie lata. Żaluzje mogą być automatycznie otwierane za pomocą pilota lub mogą być otwierane zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji w naszym telefonie. W katalogu produktów hurtowni dostępne są również tradycyjne żaluzje oraz rolety, które otwierane są mechanicznie, ręcznie. Żaluzje można otworzyć do połowy okna, zablokować, żeby maluchy nie miały dostępu do mechanizmu. Świetnie nadają się do domów rodzinnych i pokoi dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *