Posted on

Bramy do garażu są ozdobą naszego garażu, jednak wybranie dobrej bramy garażowej może okazać się dla nas problematyczne. Bramy są uchylne, rolowane, rozwieralne a dodatkowo segmentowe. To jaką wybierzemy ofertę zależy od nas i od naszych oszczędności. Brama do garażu robione od dosyć dawna a w chwili obecnej są mało popularne, bo bardzo często otwiera się je ręcznie.

Bramy garażowe uchylne potrzebują więcej miejsca podczas otwierania na zewnątrz i wewnątrz garażu. W tym przypadku mamy znacznie mniej miejsca a dodatkowo, zmniejszy się wjazd do garażu. Segmentowa brama garażowa, jest montowana za otworem, przez to przy jej otwarciu nie jest wymagane miejsce przed naszym garażem. Natomiast tak jak uchylna brama garażowa i ona musi mieć kilka centymetrów szerokości a także wysokości, żeby przy otwieraniu zmieściła się w garażu. Najbardziej komfortową aktualnie a zarazem kosztującą najwięcej pieniędzy jest brama rolowana. Ta brama potrzebuje bardzo mało miejsca, nie trzeba montować nic pod sufitem garażu a dodatkowo możemy ją wykorzystać we wszelkich typach wjazdu. Producent bram do garażu posiada w swojej ofercie kilka różnych typów, dlatego też w trakcie dokonywania zakupu z pewnością wyczerpująco odpowie na nasze wszystkie pytania.

Należy przed kupnem zorientować się jaką bramą powinniśmy wybrać, czy ma ona awaryjne zasilanie albo czy jest możliwość w momencie zepsucia otworzyć ją od strony zewnętrznej. Podjęcie decyzji czy chcemy bramę garażową na 2, czy na 1 pojazd również zależy tylko od nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *